دوشنبه, 27 آذر 1396 - 07:57 ب.ظ
وب سایت غیر رسمی هواداران باران کوثری
به‌روز شده در : پنجشنبه, 13 آبان 1395 - 04:49 ب.ظ

پاسخ اکترس باران به «کیهان»: سینما فقط مختص شما نیست !

نويسنده : گروه تحریریه یکشنبه, 12 تیر 1390 بدون نظر [ 1632 ] بازدید
0
0
0

پاسخ اکترس باران به «کیهان»: سینما فقط مختص شما نیست !

روزنامه «همشهری» که در طی سالهای گذشته ، مواضع زیادی را در مورد بازیگران و کارگردانان مطرح ایرانی که به نوعی از فعالیت در سینمای ایران دور هستند به خود گرفته است ، در تازه ترین اظهار نظر خود دربار... 0 out of 5 based on 0 ratings.
» صفحه نخست » اخبار باران کوثری
A-
A+
ارسال برای دوستان
چاپ
کد خبر : 565http://www.actressbaran.com/index/post_565/ : لینک خبر
پاسخ اکترس باران به «کیهان»: سینما فقط مختص شما نیست !

روزنامه «همشهری» که در طی سالهای گذشته ، مواضع زیادی را در مورد بازیگران و کارگردانان مطرح ایرانی که به نوعی از فعالیت در سینمای ایران دور هستند به خود گرفته است ، در تازه ترین اظهار نظر خود دربار...


روزنامه «همشهری» که در طی سالهای گذشته ، مواضع زیادی را در مورد بازیگران و کارگردانان مطرح ایرانی که به نوعی از فعالیت در سینمای ایران دور هستند به خود گرفته است ، در تازه ترین اظهار نظر خود درباره باران کوثری به وی الفاظی را نسبت داده است که لازم دانستیم به عنوان یک وبسایت صرفاً هواداری ، از حق خانم کوثری در این زمینه دفاع کنیم !


 


به نام اهورامزدا ؛


مقدمه ای در کار نیست ! آنقدر الفاظ زشت و رکیک بود که دیگر نیازی نیست تا مخاطب را سر در گم کنیم ، برای کسی می نویسیم که امروز مورد تاخت و تاز ارباب جراید قرار گرفته است ، جرایدی که سعی دارند تا تمام زمینه ها را وارد بازی زشت خود کنند و از آن بهره برداری مثبت به عمل آورند !


 


آری ! از باران کوثری می گوییم ، کسی که حداقل برای سینمای ایران تلاش کرده است ! اگر غیر از این بود هرگز صاحب سیمرغ از جشنواره دولتی ایران نمی شد و این خود نشانگر زحمات وی برای بهبودی وضع سینمای مبتذل و حال حاضر ایران است !


 


از مادرش می گوییم ! «رخشان بنی اعتماد»، کارگردانی که نامش سینمای ایران را به لرزه می اندازد ! نمی خواهیم از آثار فاخر او نام ببریم چرا که آنقدر گویا و پویاست که نیازی به تعریف و تمجید نا به جای ما ندارد !


 


به راستی که چه اهدافی را دنبال می کنیم ؟ آیا صرفاً به خاطر نمایش قدرت حاضریم تا شخصیت هر کسی را زیر سوال ببریم ؟ آیا سیاست برایمان آنقدر ارزش دارد که چهره های مردمی کشورمان را با آن آغشته می کنیم ؟


 


از ممنوعیت حضور در "سیما" حرف می زنید ! مشخص نیست در سکوت باران کوثری چگونه به خود اجازه می دهید که اینگونه به او تهمت بزنید ؟ مگر شما خود را مسلمان قلمداد نمی کنید ؟ و آیا مگر "تهمت" در اسلام از ناروا ترین اعمال نیست ؟ پس با این شرایط باید به اعتقادات شما نیز تردید کرد !


 


امیدوار بودیم که آنقدر سواد سینمای داشته باشید که پخش تیزر های فیلم «قصه پریا» را تبلیغ شخص باران کوثری خطاب نکنید اما افسوس که شما سینما را هم با چیپس و پفک اشتباه گرفته اید !


 


و امیدوار بودیم که از اهالی هنر می بودید و نقد سینمایی می کردید اما صد افسوس که نه تنها از اهالی هنر نیستید بلکه اینبار شخصیت یک فرد را نقد کردید !


 


در پایان به شما یادآوری می کنیم که باران کوثری و مادرش همواره پشتیبان سینمای سالم ایران خواهند بود و از حقایق موجود نیز دفاع خواهند کرد تا چهره شکست خورده و مرموز افراد غیر خودی بیشتر و بیشتر نمایان شود تا مشخص شود سینما تنها مربوط به عده ای اندک نیست !


 


کوروش کازرانی ، سردبیر وبسایت اکترس باران (پایگاه غیر رسمی هواداران باران کوثری)
پی نوشت: حمله کیهان به باران کوثری: او لباس سبز می پوشد، چرا در تلویزیون تبلیغ می شود؟

ارسال نظر جدید
ورود به حساب کاربری
:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .
:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !
:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !
کد امنیتی بازنگری تصویر
لطفا متن تصویر رو به روی کد امنیتی را در فیلد کد امنیتی وارد نمایید .