پنجشنبه, 3 اسفند 1396 - 02:38 ب.ظ
وب سایت غیر رسمی هواداران باران کوثری
به‌روز شده در : پنجشنبه, 13 آبان 1395 - 04:49 ب.ظ

«فریاد های بی ادعا» از دل بغض و کینه از فراز عرش بر فرش نشینانِ همیشه مدعی !/ چند خطی برای موفقیت «عصبانی نیستم!» در جشنواره فیلم فجر

نويسنده : گروه تحریریه یکشنبه, 20 بهمن 1392 بدون نظر [ 607 ] بازدید
0
0
0

«فریاد های بی ادعا» از دل بغض و کینه از فراز عرش بر فرش نشینانِ همیشه مدعی !/ چند خطی برای موفقیت «عصبانی نیستم!» در جشنواره فیلم فجر

این بار باید بغض های چندین و چند ساله از دل جامعه ی شلوغ و هراسان بیرون ریخته می شد، این بار نه تنها برای فریاد آزادیخواهی نسل دهه 60 و 70 بلکه برای ایجاد انگیزه و امید می بایست فریادی زده می شد به عظمت حق که به صاحبش رسید. 0 out of 5 based on 0 ratings.
» صفحه نخست » اخبار باران کوثری
A-
A+
ارسال برای دوستان
چاپ
کد خبر : 2289http://www.actressbaran.com/index/post_2289/ : لینک خبر
«فریاد های بی ادعا» از دل بغض و کینه از فراز عرش بر فرش نشینانِ همیشه مدعی !/ چند خطی برای موفقیت «عصبانی نیستم!» در جشنواره فیلم فجر

این بار باید بغض های چندین و چند ساله از دل جامعه ی شلوغ و هراسان بیرون ریخته می شد، این بار نه تنها برای فریاد آزادیخواهی نسل دهه 60 و 70 بلکه برای ایجاد انگیزه و امید می بایست فریادی زده می شد به عظمت حق که به صاحبش رسید.

این بار فریاد، فریاد از نسلی که هرگاه خواسته، توانسته فعل خواستن را صرف کند. نسلی که محدودیت و فشار بهترین فرصت برای پیشرفت آن بوده است.

امروز باران و نوید کاری کردند کارستان، چیزی که در فکر خیلیها نمی گنجید، کاندیداتوری در نقش اول بهترین بازیگر زن و مرد مهمترین فستیوال سینمایی کشور، افتخاری که بسیاری از بزرگان سینمای ایران با فیلمهای فاخرشان قادر به انجام آن نبوده اند اما این بار جوانانی از نسل «فریاد های بی ادعا» صدایشان را به گوش همه رساندند تا وجودشان را ابراز کنند.

«عصبانی نیستم!» فرصتی بود بزرگ برای بیان تمام بغض ها و دردهای جامعه جوان که در بهترین نقطه ساخته شد، جایی که امید در دل بسیاری از مردم جوانه زده و برای برای پرداختن به گذشته دیگر مجالی نیست. این بار باید بغض های چندین و چند ساله از دل جامعه ی شلوغ و هراسان بیرون ریخته می شد، این بار نه تنها برای فریاد آزادیخواهی نسل دهه 60 و 70 بلکه برای ایجاد انگیزه و امید می بایست فریادی زده می شد به عظمت حق که به صاحبش رسید، شاید کمی دیر اما این بار زود تر از هر زمان، بهتر از هر زمان !

تبریک می گوییم این افتخار بزرگ را به رضا درمیشیان کارگردان جوان و خوش آتیه ایران که با فیلمش ذهن خیلیها را روشن ساخت، آنهایی که فکر می کردند تنها هستند، «نوید» و «ستاره» بغض آنها هستند و هیچکس بهتر از رضا درمیشیان نمی توانست غم پنهان آنها را با فیلمش فریاد کند، کاری که او با صلابت و غرور انجام داد و در دومین تجربه کارگردانی اش سینمای ایران را متحیر ساخت.

امیدواریم تا این فیلم با کسب حداقل افتخارات بتواند از خود در برابر ناملایمتی ها دفاع کند و فریادی باشد از بلندای عرش بر فرش نشینان همیشه مدعی که تنها ادعایشان نشستن در رواقی است و تهمت زدن به کسانی که به جرم «غیر خودی بودن» همیشه در زیر چکمه های سنگین تهمت له می شدند اما امروز در بلندا فریادشان را آزادانه سر می دهند.

به امید موفقیت «عصبانی نیستم!» در اختتامیه جشنواره فیلم فجر.

اکترس باران، پایگاه غیر رسمی هواداران باران کوثری


لینک های مرتبط:

* خبر فوری/ باران کوثری کاندیدای دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره سی و دوم فجر شد
* «عصبانی نیستم!» در 5 رشته کاندیدای دریافت سیمرغ شد

ارسال نظر جدید
ورود به حساب کاربری
:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .
:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !
:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !
کد امنیتی بازنگری تصویر
لطفا متن تصویر رو به روی کد امنیتی را در فیلد کد امنیتی وارد نمایید .