پنجشنبه, 3 اسفند 1396 - 02:17 ب.ظ
وب سایت غیر رسمی هواداران باران کوثری
به‌روز شده در : پنجشنبه, 13 آبان 1395 - 04:49 ب.ظ

انجام چند اصلاح بر روی سکانس های پایانی/ «من مادر هستم» از اکران پایین کشیده نمی شود

نويسنده : گروه تحریریه شنبه, 11 آذر 1391 بدون نظر [ 1341 ] بازدید
0
0
0

انجام چند اصلاح بر روی سکانس های پایانی/ «من مادر هستم» از اکران پایین کشیده نمی شود

مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی عنوان کرد: برای برطرف شدن سوء تفاهم های پیش آمده در خصوص فیلم من مادر هستم قرار است بدون پائین کشیدن فیلم از اکران اصلاحاتی بر روی فیلم اعمال شود.... 0 out of 5 based on 0 ratings.
» صفحه نخست » اخبار باران کوثری
A-
A+
ارسال برای دوستان
چاپ
کد خبر : 1966http://www.actressbaran.com/index/post_1966/ : لینک خبر
انجام چند اصلاح بر روی سکانس های پایانی/ «من مادر هستم» از اکران پایین کشیده نمی شود

مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی عنوان کرد: برای برطرف شدن سوء تفاهم های پیش آمده در خصوص فیلم من مادر هستم قرار است بدون پائین کشیدن فیلم از اکران اصلاحاتی بر روی فیلم اعمال شود....


مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی عنوان کرد: برای برطرف شدن سوء تفاهم های پیش آمده در خصوص فیلم" من مادر هستم" قرار است بدون پائین کشیدن فیلم از اکران اصلاحاتی بر روی فیلم اعمال شود.


 


مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست اداره نظارت و ارزشیابی درباره تغییر سکانس های پایانی فیلم سینمایی"من مادر هستم" گفت: قرار است پایان بندی این فیلم سینمایی تغییر کند. البته فیلم از اکران پائین کشیده نخواهد شد و به مرور اصلاحاتی را که قرار است صورت گیرد بر روی همه نسخه های فیلم اعمال می شود! 


وی درباره چگونگی اطلاحات فیلم گفت: اصلاحاتی که قرار است انجام گیرد به صورت جزئی به تهیه کننده اعلام می شود و تهیه کننده موظف است ایراداتی را که در پایان بندی فیلم وجود دارد بر طرف کند. این تصمیم برای برطرف شدن سوءتفاهم هایی که درباره فیلم به وجود آمده گرفته شده است.


 


وی درباره اینکه آیا این تصمیم ارتباطی به صحبتهای حجت الاسلام رسایی دربرنامه شب گذشته هفت دارد یا خیر گفت: تصمیم بر تغییر پایان بندی فیلم در شورای عالی اکران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته شده که وزیر ارشاد یکی از اعضای این شورا است. بنابراین این نظر که تغییرات اعمال شده به صحبت‌های حجت الاسلام رسایی در برنامه هفت ارتباط پیدا می کند دیگر محلی از اعراب ندارد.


 


منبع: مهر

ارسال نظر جدید
ورود به حساب کاربری
:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .
:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !
:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !
کد امنیتی بازنگری تصویر
لطفا متن تصویر رو به روی کد امنیتی را در فیلد کد امنیتی وارد نمایید .